מיכל לחץ

מהו-מיכל-לחץ

מיכל לחץ הינו כלי שנפוץ בתעשיות רבות משתמשים בו לנושאים רבים ואף במגזר הפרטי.מיכל לחץ, הוא מיכל אחסון המגיע בגדלים שונים, המשמש להפרדה ואחסון של נוזלים וגזים.

מה תפקיד מיכל לחץ?

• תפקיד מיכל לחץ הוא לייצב את לחץ האוויר על ידי אגירה או אספקת עודף בזמנים קצרים.
• לחסוך באנרגיה ובלאי.
• לעודד הפרדת נוזלים המזהמים מהאוויר הדחוס ולנקז אותם בניקוז המרכזי.
• לשמש ככלי קירור נוסף של האוויר הדחוס לפני שהוא מתייבש בעיקר בעונת הקיץ.
בחברת “רז משאבות”, תוכלו למצוא מיכלי לחץ ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות בשוק. אנו מקפידים לייבא את המוצרים הטובים ביותר מחברות בעלות שם עולמי ומובילות בארץ ובעולם בתחום זה, כדי שתוכלו ליהנות ממוצרים באיכות גבוהה. צוות החברה עומד תמיד לרשותכם בכל שאלה או בקשה או התלבטות לגבי מוצר מסוים. ברכישת מיכל לחץ, אנו ממליצים על מיכל המזין מדחס – שיכול להכיל לא פחות מ- 10 נפח נוזל שעובר תוך דקה. כאשר אנו מציעים לכם לרכוש מיכל לחץ, אנו מתאימים לכם אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ובודקים האם יש לכם צורך בו. לצורך דוגמא – זמן המילוי של מיכל לחץ מרבי עורך לפחות כדקה בהפעלה ראשונה. מיכל בנפח 24 ליטר הוא אומנם מיכל לחץ גדול אך מבטיח לכם משכי זמן ארוכים בין הפעלתו לבין הפעלה של המדחס.

לחץ המשאבה

במיכל הלחץ מותקן הגברת לחץ שליטה השולט על פעולותיה. ניתן לכוון את הלחץ אותו תרצו אשר בו תופעל המשאבה שלכם ואת הלחץ אשר בו תפסיק המשאבה, כך הלחץ יורגש בעת השימוש במים על ידי הדיירים או המשתמשים בה. יש לציין שתדירות גבוהה של הפעלה והפסקתה של המערכת יכול לגרום לנזק ואף למנוע מהמשאבה. לכן, ככל שמיכל ההתפשטות גדול יותר, וככל שתדירות ההפעלה וההפסקה שלה קטנה יותר כך המערכת נעשית רגועה יותר והמשתמשים בה אינם מרגישים תנודות ולחצים שונים והמנוע המותקן בה נשמר לאורך זמן רב יותר.

עמודים נוספים באתר שלנו

  • למידע נוסף לחצו כאן
  • לטיפים נוספים לחצו כאן
  • לפרטים נוספים צרו איתנו קשר כאן
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support