משאבות ביוב

משאבת-ביוב (1)

משאבות ביוב הן הכלי המרכזי המשמש חברות רבות המעניקות ללקוחותיה שירותי אינסטלציה. הן משמשת בעיקר באזורים שונים בהם בור הספיגה של הבניין וצנרת הביוב נמצאים מתחת לקו הביוב הראשי וחייבים להעלות את השפכים לגובה קו הביוב. המשאבות אותן אנו מספקים מצוידות במצוף מיוחד או לוח פיקוד אשר תפקידו לווסת את פעילות משאבת הביוב. כיום ניתן להבחין בין שתי פונקציות עיקריות של משאבות ביוב: הראשונה הינה משאבות ביוב המשמשות לשאיבת ביוב, והשנייה הינה משאבות ביוב המשמשות להזרמת שפכים ודלוחין בלחץ גבוה.

ניתן לצפות בסרטון כאן

סוגים שונים של משאבות


חברת “רז משאבות” מביאה עבורכם משאבות ביוב

ברמה הגבוהה ביותר. המשאבות אותן אנו מספקים הינן משאבות ברמה הגבוהה ביותר בעלות שם עולמי בתחום המשאבות. הצוות המסור של החברה יעניק עבורכם ייעוץ מקצועי והסבר על כל דגם ויסייע לכם לבחור את המשאבה המתאימה ביותר עבורכם. מעבר לכך, החברה מציעה שירות תיקונים יעיל ומהיר על כל תקלה שלא תהיה ובכן תקלות בלאי העלולות לצוץ מידי תקופה מסוימת.

פרמטרים לבחירת חברה המספקת משאבות ביוב


הפרמטר הראשון החשוב ביותר הוא – לבחור בחברה בעלת ניסיון וותק רב בתחום.

זה לא שחברה צעירה או חדשה היא בהכרח בחירה לא טובה, אבל למה להסתכן? חברה בעלת ניסיון ומקצועית תדע להתאים לכם בדיוק רב את המשאבה לה אתם נזקקים, ואף אנשי המקצוע יעניקו לכן ייעוץ מקצועי ביותר בתפעולה. הפרמטר השני הוא – אחריות ושירות תיקונים על כל בעיה שלא תצוץ. שהרי תקלה במשאבת ביוב יכולה לגרום להצפות ולאי נעימויות רבות, אם  כך וודאו זאת טרם הרכישה, ואף וודאו תוך כמה זמן החברה מתחייבת להגיע במקרה של תקלה או בעיה. הצוות המקצועי של חברת “משאבות רז” ילווה אתכם מתחילת תהליך הרכישה ועד סופו ובכן ייתן לכם את כל המידע הרלוונטי על המשאבות ועל תפעולן. מיד עם תום הרכישה תקבלו תעודת אחריות מלאה על כל מוצר שתרכשו מהחברה. פנו אלינו עוד היום לייעוץ מקצועי.

עמודים נוספים באתר

משאבות-ביוב-2
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support