משאבות מים

משאבת לחץ מים

חברת “רז משאבות” מביאה עבורכם את הסטנדרט הגבוה ביותר בכל הקשור ל-משאבות מים בטכנולוגיה עדכנית מהחברות המובילות ביותר בעולם. בחברתנו תוכלו למצוא משאבות מים בגדלים שונים ובהתאמה אישית לכל לקוח.
משאבות מים משמשות להגברת לחץ המים מכיוון שבקומות הגבוהות יותר, המים בלחץ נמוך ולכן אנו מרכיבים משאבות שמשמשות להעברת חומר זורם ממקום אחד לשני להגברת לחץ ולמהירות זרימת הנוזל. את המשאבות אנו מתקינים בבנייני מגורים, משרדים בתי מלונות ועוד.

היכן ניתן למקם את משאבות המים?

 את משאבות מים ניתן למקם בחדר משאבות או במקום מיוחד המוקצה להן בכל בניין

, לרוב מדובר במשאבות מרכזיות שמשמשות את כלל דיירי הבניין. ניתן להתקין משאבות מים על גג הבניין אך רצוי טרם בחירה זאת לבנות להן מגן מיוחד מפני השמש והגשם, כדי למנוע נזקים עתידיים. את המשאבות ניתן להתקין בנפרד לכל קומה או בנפרד לכל דירה בבניין מגורים. במקרה זה יש לוודא כי חיבור החשמל יהיה מחובר לשעון עצמאי ולא לשעון משותף לכלל דיירי הבניין כדי שהמשאבות מים יהיו שקטות ולא יהוו למטרד לשכנים או לדיירי הבית

משאבות-מים
משאבות-מים

משאבות מים

חשיבות תחזוקת משאבת מים על מנת לשמור על משאבות מים לאורך שנים , יש לטפל בהן על בסיס קבוע, מה שיכול לחסוך מכם כסף רב על תקלות עתידיות וכן תקלות מטרידות בשגרת היום יום כמו – הפסקת מים, נפילה בלחץ מים ומגוון תקלות שונות אחרות. חברת “רז משאבות” מציעה עבורכם בדיקות שגרתיות ובחינה יסודית של תפקוד המשאבות וקצב הזרימה ולחץ המים. בדיקה זאת תיתן לכם שקט נפשי ותוכל לאתר בעיות או תקלות מבעוד מועד.

משאבת-לחץ-מים

מגוון שימושים נוספים למשאבות מים

משאבות מים משמשות לא רק להגברת לחץ מים , אלא ניתן להשתמש במשאבות מים גם על מנת להעביר חומרים כימיים שונים ממקום למקום, או העברת מים קרים או חמים. לכן, בניגוד למשאבות ביוב, המתפקדות רק בתחום האינסטלציה, משאבות מים הינן כלי עבודה יעיל המשמש אנשי מקצוע רבים בענפים שונים כמו בתחום החקלאות, בתחום התעשייה, צרכים עירוניים ועוד תחומים שונים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support