משאבת מים קטנה

משאבות-מים

משאבות מים מגיעות בגדלים שונים החל ממשאבות מים גדולות במיוחד ועד משאבות קטנות ביתיות. משאבת מים קטנה מיועדת בעיקר למקומות קטנים ומצומצמים. המשאבות הקטנות פועלות על אותה טכנולוגיה כמו של המשאבות מים הגדולות, אך הן יותר מותאמות בהתאם לשטח שבהם הן מופעלות, לפי כמות המים הנצרכים ולפי הצורך.

 משאבות מים קטנות ובכלל

חברת רז משאבות מספקת עבורכם מגוון רב של משאבות מים המיועדות להגברת לחץ המים. בחברתנו תוכלו למצוא משאבת מים קטנה, משאבת מים גדולה ועוד סוגים שונים ממיטב היצרנים המובילים בארץ ובעולם. על מנת לשמור על המשאבות לאורך זמן רב אנו ממליצים לכם לתחזק אותן בצורה נכונה על מנת למנוע בלאי ושחיקה לאורך השנים.

ההמלצות שלנו:


יש לטפל במשאבות באופן קבוע על בסיס שנתי. לרוב משאבות אלו נמצאות בחדר משאבות המוקצה להן בכל בניין מגורים או בניין משרדים. טיפול על בסיס קבוע במשאבות אלו יכול לחסוך מכם הוצאות כספיות ותקלות שונות במשך השנים כמו – הפסקות מים בבניין, הם יכולות למנוע נפילה פתאומית בלחץ המים, להפחית רעשים ולטפל במגוון בעיות או בעיות פוטנציאליות העתידות לקרות למשאבות מים בעתיד. שירות בדיקה שגרתית למשאבות אותם אנו מעניקים נותנת לכם שקט נפשי בכך שתוכלו לדעת בוודאות כי המשאבות שלכם עומדות בסטנדרטים הנדרשים לפי החוק. הבדיקה הינה בוחנת את המרכיבים הרבים של המשאבה כמו- את הפילטרים, תפקוד המשאבה, ניקוז ועוד.

שירותים נוספים


מעבר לבדיקות שגרתיות, חברת רז משאבות מספקת גם שירותי תיקונים על ידי אנשי צוות מקצועיים ביותר אשר להם ידע רב בתחום. השירותים ניתנים לכל סוגי המשאבות אם זה למשאבת מים קטנה, גדולה, טבולה, משאבת לחץ להגברת זרימת המים ועוד. מוצרי החברה ושירות התיקונים אותם אנו מעניקים הם באיכות הטובה ביותר. אנו מקפידים לתת יחס אישי ומקצועי לכל לקוח על מנת שתחושו בנוחות הגבוהה ביותר. מעבר לכך, חברתנו מעמידה לרשותכם יועצים מקצועיים אשר יתאימו לכם את המשאבה המתאימה ביותר לפי הצורך שלכם.

משאבות תיקון
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support