סילוקית

סילוקית

כל בעל בית מכיר את התסכול המתמד שבעיות ביוב עשויות לגרום. קרינות, ריחות, תקלות – הם כל כך נפוצים והם יכולים לגרום להפסקת נשימה. אבל אל דאגה, סילוקית מבית רז משאבות כאן להציל את היום!

פתרון פשוט, תוצאות עוצמתיות: סילוקית של  חברת רז משאבות משנה את כללי המשחק!

עם סילוקית של רז משאבות, אתה לא צריך להימצא בתקומת כל פעם שיש בעיה ביוב. היא מביאה את השקט והשלווה שאתה מחפש והיא מבטיחה פתרון לבעיות הביוב המתמדות.

התקנה קלה, פעולה מהירה: כיצד סילוקית של רז משאבות מפתיעה בפשטות שלה

התקנה של סילוקית של רז משאבות היא פשוטה ומהירה. לא נדרש שינוי גדול בתשתיות הבית, והיא מספקת פתרון יעיל ומהיר לבעיות הביוב המתמדות.

מעבר לתקציב, לקטן הפתרון המושלם: רז משאבות מביאה את השקט שאתם מחפשים

אז למה להמשיך לסבול מבעיות ביוב? הצטרפו עכשיו למשפחת סילוקית של רז משאבות ותיהנו משקט נפשי ואיכות חיים טובה יותר.

סילוקית הינה מהווה פתרון פשוט ונוח למקומות בהם נדרשת התקנת שירותים או כיורים נוספים לדירות הנמצאות במקום נמוך כמו קומות מרתף או יחידות דיור נמוכות שלא ניתן לנקז בהם את המים או את השפכים בגלל הבדלי הגבהים וחוסר השיפוע. חברת “רז משאבות” מציעה עבורכם טכנולוגיה מתקדמת בתחום משאבות ולרשותכם מגוון רחב של פתרונות יצירתיים ביותר למקרים מסובכים. בשנים האחרונות סילוקית נעשתה מוצר פופולרי ביותר והסיבה בגינה היא נעשתה פופולרית היא שבשנים האחרונות ניתן לראות חלוקת דירות והוספת יחידות דיור בבתים פרטיים בקומות מרתף שאז השירותים או הכיורים במבנה נמוכים או רחוקים יותר מהצנרת המרכזית או מבור הביוב. חברת “רז משאבות” מביאה עבורכם את הפתרונות היצירתיים ביותר ומתמחה בהפיכת מרתפים ודירות חלוקה ליחידות דיור פעילות וחיבורם לקו הביוב המרכזי גם כשיש הבדלי גבהים או מרחקים גדולים יחסית מקו הביוב הראשי של הבית.

איך זה עובד?

התקנת סילוקית מסייעת בעת הורדת המים לאסלה

שכך המים זורמים והשפכים נכנסים למיכל פלסטיק. בתוך המיכל נמצאת משאבה אוטומטית שמופעלת ברגע שמפלס המים במיכל עולה. השפכים המוצקים מרוסקים על ידי הסכין ומסולקים באופן אוטומטי על ידי המשאבה דרך צינור פלסטי למערכת הביוב הקרובה. יש לציין כי מיכל הפלסטיק הינו אטום לריחות ולא תרגישו אותו כלל וכלל. בנוסף, לסילוקית ניתן לחבר כיור, מקלחון, מכונת כביסה ועוד.

כיצד מתבצעת פעולת ההתקנה?

בחברת “רז משאבת” תוכלו לקבל צוות מקצועי ומיומן המתמחה בהתקנת סילוקית , את ההתקנה אנו נבצע על התקנת על הרצפה, כך שאין צורך לשבור מרצפות וקרמיקה. הסילוקית היא יחידה המותקנת מאחורי האסלה וכוללת – ניאגרה ומשאבה עם מרסק שנמצא בתוך מכל אטום לריחות. בכל מקרה בו בחרתם להתקין סילוקית בביתכם או במשרד, יש להתקין אותה אך ורק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים להתקנת סילוקיות שהוסמכו לכך על ידי היבואנים. צוות המקצועי של “משאבות רז” ילווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו ובכן ייתן לכם את כל המידע הרלוונטי על סילוקיות ועל התקנתן. מייד עם תום הרכישה תקבלו אחריות מלאה על מוצרנו ובכן שירות תיקון לכל בעיה שתזדקקו לה.

  • לפרטים נוספים על משאבות מים לחצו כאן
מקלחת

סרטון הדגמה 1

סרטון הדגמה 2

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support