התקנת סילוקית

מקלחת

סילוקית הינה משאבה סניטרית, המהווה פתרון פשוט ונוח למקומות בהם נדרשת התקנת שרותים או כיורים נוספים לדירות , משרדים , מקלטים או חלוקת יחידות דיור או יחידות דיור נמוכות שבהם לא ניתן לנקז את השפכים או את המים וזאת בגלל הבדלי גבהים וחוסר שיפוע במקום.

היכן ניתן להתקין סילוקית?

התקנת סילוקית הינה מתאימה לדירות מרתף ויחידות דיור בבתים פרטיים, משרדים או בתים שבהם אי אפשר לנקז את השפכים למערכת הביוב הראשית. הסיבה הנפוצה לבעיית הניקוז היא הבדלי גבהים בתוך המבנה או המשרד. בשנים האחרונות, בעלי דירות רבים מחלקים את דירתם ליחידות ונתקלים בבעיות ניקוז כמו מקרים בהם השרותים או הכיורים במבנה נמוכים או רחוקים יותר מהצנרת המרכזית או מבור הביוב ולרשותם פתרון מצוין של התקנת סילוקית.

יכולותיה של הסילוקית

התקנת סילוקית יכולה לדחוף ולעלות את השפכים לגובה של 5 מטר ולמרחק אופקי של עד 100 מטר שזהו יתרון אדיר. היא מופעלת באופן אוטומטי בעת הורדת המים לאסלה, שכך המים זורמים והשפכים נכנסים למיכל פלסטיק. בתוך המיכל נמצאת משאבה אוטומטית שמופעלת ברגע שמפלס המים במיכל עולה. השפכים המוצקים הנמצאים במיכל מרוסקים על ידי הסכין ומסולקים באופן אוטומטי על ידי המשאבה דרך צינור פלסטי למערכת הביוב הקרובה. מיכל הפלסטיק הינו אטום לריחות ולא תרגישו אותו כלל וכלל.

היכן ניתן להתקין את הסילוקית?

בראש ובראשונה את התקנת הסילוקית חשוב לבצע רק על ידי בעלי מקצוע המוסמכים להתקנת סילוקית והוסמכו לכך על ידי היבואנים הרשמיים.
את הסילוקית ניתן להתקין בקלות רבה בביתכם בנקודות שונות כמו- באסלות, כיורים, מכונות כביסה, מדיחי כלים, אמבטיה מקלחונים, מזגנים ועוד. יש לציין כי עבור כל סוג של מכשיר יש לבחור בסילוקית בעלת כושר ניקוז שונה הנמדד בליטרים לדקה. כמו כן, ניתן למצוא מתקני סילוקית יותר קטנים עבור כיור ושירותים, כאשר חלקן מסופקות כיחידות מוסתרות אותן מתקינים מאחורי קיר והינן אידיאליות לאסלות תלויות. בנוסף לכך, כיום ניתן לרכוש סילוקיות ייעודיות עבור מכונות כביסה, מדיחי כלים ולמטבח.

התקנת-סילוקית-2
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support