תיקון סילוקית

רקע

סילוקית הינה משאבה סניטרית המותאמות לסילוק וניקוז שפכים ומים, היא מהווה פתרון יצירתי במקומות בהם תרצו להתקין שירותים או אמבטיה נוספים במקומות נמוכים או במקומות בהם ניקוז המים מרוחק. את הסילוקית מתקינים לרוב ביחידות דיור, תוספות למבנה, מקלטים, משרדים ולרוב במרתפים נמוכים בהם לא ניתן לנקז את המים בגלל הבדלי גבהים. משאבת סילוקית אותה מתקינים יכולה לדחוף ולעלות את מי השפכים או מים אפורים לגובה של 5 מטר ולמרחק אופקי של עד 100 מטר .
חברת רז משאבות הינה חברה המתמחה בהתקנת סילוקית ובכן מספקת שירות תיקון סילוקית במקרה וצצה בעיה בה או סתימה. אנו מחזיקים באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר עברו הסמכה לעסוק בתחום ולהם ידע רב בכל הקשר להתקנת סילוקית , תיקון סילוקית. אנו מביאים עבורכם את הסטנדרט הגבוהה ביותר ואת המוצרים הטובים ביותר מהחברות המובילות בתחום בארץ ובעולם.

כיצד מופעלת הסילוקית?

הסילוקית אותה אנו מספקים מופעלת אוטומטית על ידי מצוף פנימי כאשר הנכם מורידים את המים פעולה זאת נפסקת באופן אוטומטי בסיום פעולת הדחיסה במשאבה. בסילוקית מותקן שסתום אל-חוזר המובנה בתוך המתקן עצמו ומיועד למניעת הצפות ומים חוזרים בזמן פירוק ותפעול הסילוקית. את הסילוקית ניתן להתקין במספר נקודות ניקוז אותן תבחרו. מדובר במתקן קטן יחסית וכמעט שאינו נראה לעין.
את הסילוקית ניתן להתקין אף לברז מים, למקלחות, מכונות כביסה ועוד, אך יש להתאים את גודל הסילוקית ואת כושר הניקוז שלה על פי הצורך. זאת ניתן לבצע רק על ידי בעל מקצוע מומחה שיתאים עבורכם את גודל הסילוקית בהתאם לצרכיכם.

תיקון-סילוקית-1

לדוגמא:

• לניקוז אסלה, מקלחון, כיור ומכונת כביסה אנו מתאימים סילוקית בעלת כושר ניקוז של 49 ליטר לדקה.
• לניקוז אסלה וכיור בלבד יש להתקין סילוקית בעלת כושר ניקוז של 45 ליטר לדקה .
• לניקוז של מדיח כלים, מכונת כביסה, מקלחון וכיור יחד יש להתקין סילוקית בעלת כושר ניקוז של 81 ליטר לדקה.
שירות תיקון סילוקית אותו אנו מספקים היא במהירות האפשרית כדי שלא לגרום לכם לאי נוחות או הצפות מיותרות.

עמוד סילוקית
עמוד הבית שלנו

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support