מדריך לרכישת משאבת מים

משאבת ביוב

המדריך לרכישת משאבת מים איך לבחור משאבת מים מושלמת

אם אתם גרים בבית שיש בו מרתף, אז סביר להניח שאתם יודעים מה היא משאבת מים. משאבת מים היא כמו השוער במשחק הכדורגל. אתם שמים לב אליו רק כאשר הוא מפשל. במקרה שלנו, במקום שתפסידו במשחק, במידה ויש בעיה במשאבת המים היא יכולה להציף את המרתף שלכם ולעלות בנזק שמסתכם בסכום כסף רב. ההיכרות עם משאבות המים השונות הקיימות כיום יכולה לשמור על הבית שלכם וגם לחסוך לכם סכום כסף רב.

משאבות מים ראשיות

משאבות מים ראשיות הם המשאבות הסטנדרטיות שתמצאו ברוב הבתים. הם נועדו למנוע הצפות בכך שהם שואבים מים מחלחלים מהמרתף שלנו. הם מסגלות לשאוב אלפי ליטרים בשעה כדי לשמור על הבית שלנו בטוח ויבש.
ישנם 2 סוגים של משאבות מים ראשיות: משאבות טבולות ומשאבות עומדות. משאבות טבולות ממוקמות מתחת למים באגן משאבת המים. המשאבות העומדות ממוקמות ביחד עם מנוע המשאבה מחוץ למים, מעל עוקת האגן. הם טובים לאגנים קטנים; שכן בסיס המשאבה שקוע אבל מנוע המשאבה נמצא מחוץ למים.

משאבות ביוב

משאבות ביוב שונות ממשאבת מים רגילה, למרות שהם יכולות לשמש לאותה המטרה. לעומת זאת, המטרה העיקרית של משאבות ביוב היא לשאוב פסולת ביוב ושפכים מהבית אל מערכת הספיגה.
משאבות ביוב מסוגלות לשאוב מוצקים, שזה אחד ההבדלים הגדולים ביותר בינם לבין משאבת מים רגילה. לאחר ההתקנה,

משאבות ביוב פועלות באופן אוטומטי. הם יכולות להיות מותקנות במיכל dragon generator tool הספיגה עצמו, או

זבתא שאיבה נפרד.

לחזרה לדף הבית לחצו כאן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support