משאבות טבולות

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום משאבות טבולות מציעה לכם מבחר עשיר של פתרונות יצירתיים העוזרים להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים, ומאפשרים להעביר חומר ממקום למקום.
חברת “משאבות רז” עוסקת בתחום משאבות טבולות מזה כשנים רבות. אנו מייבאים מגוון ייחודי ורחב של משאבות טבולות מכל הסוגים מבית היצרנים המובילים בענף. המשאבות אותם אנו מספקים, מיוצרות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם לתקינה הבינלאומית הנקבע בשוק.

מהן משאבות טבולות?

משאבות טבולות לביוב הן הפיתוח האחרון בתחום המשאבות , העוזרות להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים, ומנקזות את הנוזלים באופן אפקטיבי בשטח. הייחודיות במשאבות אלו, היא העובדה שמדובר במשאבות בעלות שאיבה של הנוזל ואף בטחינה שלו זאת אומרת, שמשאבות אלה שואבות את פסולת הביוב הנוזלית, כמו – מים עכורים, או שמנים שונים, ודואגות לטחון את הפסולת באופן מלא כדי למנוע סתימה בביתכם או בכל מקום אחר. השימוש במשאבות אלו נעשה במקרים שונים, אך לא מעט במצבים בהם קיימות סתימות של ביוב, שלוליות מים ועוד מקרים שונים.e

היכן משתמשים במשאבות טבולות?

כיום בעלי מקצוע רבים משתמשים במשאבות טבולות לפתירת שאיבות שונות. השימושים הנפוצים במשאבות אלו הם – שאיבת מים בעקבות צנרת מקולקלת, שאיבת שפכים, שאיבת ביוב ועוד שמושים שונים. השימוש הפופולרי ביותר במשאבות אלו הוא – התקנת משאבות למטרות ניקוז שפכים אשר מותקנים בתוך בור, ונועדו בכדי לשאוב ממנו את הנוזלים שחודרים אליו. המשאבה מופעלת באופן אוטומטי ומנתבת את המים למערכת הביוב. בעקבות השימוש במשאבות אלו, נמנעת הצפה של חללים רבים במבנה, בעיקר אם מדובר במקלטים ומרתפים  את משאבות הטבולות תוכלו למצוא בחברת “משאבות רז” המספקת משאבות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים לספק עבורכם את המוצרים הטובים ביותר ממיטב היצרנים וכן אמינות ושירות – ללא פשרות. הצוות המקצועי של “משאבות רז” ילווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו ובכך ייתן לכם את כל המידע הרלוונטי על המשאבות ועל התקנתן. מיד עם תום הרכישה תקבלו אחריות מלאה על מוצרנו וכן שירות תיקון לכל בעיה שתזדקקו

ליצירת קשר או לכל שאלה פנו אלינו עכשיו! לחצו כאן
למידע נוסף על משאבות טבולות לביוב

משאבת מים
משאבות-טבולות-לביוב-2

התקנת משאבה טבולה

חברתנו מציעה עבורכם התקנת משאבה טבולה מסוגים שונים ובגדלים שונים. ההתקנה מתבצעת על ידי הצוות המקצועי של החברה בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל צורך. לאחר תום ההתקנה תקבלו תעודה אחריות מלאה על ההתקנה ועל המוצר.

תיקון-משאבות-טבולות

תיקון משאבות טבולות

משאבות טבולות משמשות כאשר מדובר על שאיבת מים או נוזלים מסוגים שונים. תפקידה לשאוב את מי הביוב לנקזם, ואף לגרוס את הפסולת. חברתנו מספקת שירותי תיקון מקצועיים ומהירים ביותר במקרה של תקלות בלאי שונות העלולות לצוץ.

משאבת-ביוב (1)

משאבת ביוב

משאבת ביוב הינה משמשת בעיקר באזורים שונים בהם בור הספיגה של הבניין וצנרת הביוב נמצאים מתחת לקו הביוב המרכזי וחייבים לעלות את השפכים לגובה קו הביוב הקיים. תפקיד המשאבה הוא להעביר את הנוזלים והמוצקים ממקום למקום.

משאבה טבולה

משאבות טבולות לביוב

משאבות טבולות לביוב עוזרות לכם להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים. תפקיד משאבה זאת- לנקז את הנוזלים באופן יעיל בשטח. הן שואבות את הנוזל וטוחנות אותו באופן מלא כדי למנוע סתימות מטרידות או הצפה במבנה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support